ERC504K7500FHEK500
MFR.Part #
ERC504K7500FHEK500
JLCPCB Part #
C3425805
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS