ERC504K7500FEEB500
MFR.Part #
ERC504K7500FEEB500
JLCPCB Part #
C3430563
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS