ERC504K6400FEEA500
MFR.Part #
ERC504K6400FEEA500
JLCPCB Part #
C3354081
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS