ERC504K5300BEEA500
MFR.Part #
ERC504K5300BEEA500
JLCPCB Part #
C3354145
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS