ERC50499K00FKEK500
MFR.Part #
ERC50499K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3475945
Description
-65℃~+175℃ 100mW 499kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS