ERC50487R00BEEA500
MFR.Part #
ERC50487R00BEEA500
JLCPCB Part #
C3505683
Description
-65℃~+175℃ 100mW 487Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS