ERC5047R500FKEK500
MFR.Part #
ERC5047R500FKEK500
JLCPCB Part #
C3503576
Description
-65℃~+175℃ 100mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS