ERC5047R500FHEB500
MFR.Part #
ERC5047R500FHEB500
JLCPCB Part #
C3474367
Description
-65℃~+175℃ 100mW 47.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS