ERC50453K00FHEB500
MFR.Part #
ERC50453K00FHEB500
JLCPCB Part #
C3528550
Description
-65℃~+175℃ 100mW 453kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS