RN55E3321FRSL
MFR.Part #
RN55E3321FRSL
JLCPCB Part #
C1793124
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors