ERC50442R00BEEK500
MFR.Part #
ERC50442R00BEEK500
JLCPCB Part #
C6844702
Description
-65℃~+175℃ 100mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS