ERC5040R700BEEK500
MFR.Part #
ERC5040R700BEEK500
JLCPCB Part #
C3565468
Description
-65℃~+175℃ 100mW 40.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS