ERC503K4000BHEB500
MFR.Part #
ERC503K4000BHEB500
JLCPCB Part #
C3522091
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS