ERC503K1600BEEK500
MFR.Part #
ERC503K1600BEEK500
JLCPCB Part #
C3578008
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS