ERC703K1600BEEK500
MFR.Part #
ERC703K1600BEEK500
JLCPCB Part #
C3357820
Description
-65℃~+175℃ 3.16kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS