ERC50312K00BEEB500
MFR.Part #
ERC50312K00BEEB500
JLCPCB Part #
C3507964
Description
-65℃~+175℃ 100mW 312kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS