ERC502K3200BEEK500
MFR.Part #
ERC502K3200BEEK500
JLCPCB Part #
C3453027
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS