ERC5028K700FKEB500
MFR.Part #
ERC5028K700FKEB500
JLCPCB Part #
C3520342
Description
-65℃~+175℃ 100mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS