ERC50280K00FHEB500
MFR.Part #
ERC50280K00FHEB500
JLCPCB Part #
C3394544
Description
-65℃~+175℃ 100mW 280kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS