ERC5022K100FHEB500
MFR.Part #
ERC5022K100FHEB500
JLCPCB Part #
C3378406
Description
-65℃~+175℃ 100mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS