ERC5021R000BEEB500
MFR.Part #
ERC5021R000BEEB500
JLCPCB Part #
C3563736
Description
-65℃~+175℃ 100mW 21Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS