Y14537R68000B9L
MFR.Part #
Y14537R68000B9L
JLCPCB Part #
C1482192
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.68Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS