BZX85C3V9-TAP
MFR.Part #
BZX85C3V9-TAP
JLCPCB Part #
C3737114
Package
DO-41 (DO-204AL)
Description
1 Independent 1.3W 10uA@1V 15Ω 3.7V~4.1V 3.9V 500Ω DO-41 (DO-204AL) Zener Diodes ROHS