ERC50210R00FHEB500
MFR.Part #
ERC50210R00FHEB500
JLCPCB Part #
C3435027
Description
-65℃~+175℃ 100mW 210Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS