ERC50200R00BEEA500
MFR.Part #
ERC50200R00BEEA500
JLCPCB Part #
C3503167
Description
-65℃~+175℃ 100mW 200Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS