TNPW080510R5BETA
MFR.Part #
TNPW080510R5BETA
JLCPCB Part #
C1722640
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10.5Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount