ERC501K4700BHEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC501K4700BHEB500
JLCPCB Part #
C3433615
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 1.47kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS