ERC501K3300BHEK500
MFR.Part #
ERC501K3300BHEK500
JLCPCB Part #
C3401642
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS