RNC50H2213FRR36
MFR.Part #
RNC50H2213FRR36
JLCPCB Part #
C1806371
Description
-65℃~+175℃ 100mW 221kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors