39D358G010JJ6
MFR.Part #
39D358G010JJ6
JLCPCB Part #
C1498813
Package
Plugin,D25.7xL41.7mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 10V 3500uF 41.7mm 500hrs@85℃ 插件,D25.7xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded