ERC501K0500FEEB500
MFR.Part #
ERC501K0500FEEB500
JLCPCB Part #
C3351706
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS