ERC50187R00BEEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC50187R00BEEK500
JLCPCB Part #
C3542147
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 187Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS