ERL07250R00GKEK500
MFR.Part #
ERL07250R00GKEK500
JLCPCB Part #
C3530159
Description
-65℃~+175℃ 250mW 250Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors