ERC5017R400BHEK500
MFR.Part #
ERC5017R400BHEK500
JLCPCB Part #
C3566240
Description
-65℃~+175℃ 100mW 17.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS