ERC5017R400BEEK500
MFR.Part #
ERC5017R400BEEK500
JLCPCB Part #
C3427238
Description
-65℃~+175℃ 100mW 17.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS