RNC50J5362BSRE631
MFR.Part #
RNC50J5362BSRE631
JLCPCB Part #
C3469880
Description
-65℃~+175℃ 100mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors