ERC50164R00BEEK500
MFR.Part #
ERC50164R00BEEK500
JLCPCB Part #
C3578896
Description
-65℃~+175℃ 100mW 164Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS