ERC50162K00FHEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC50162K00FHEB500
JLCPCB Part #
C3538459
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 162kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS