RN55E3482BBSL
MFR.Part #
RN55E3482BBSL
JLCPCB Part #
C3556693
Description
-65℃~+175℃ 125mW 34.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors