ERC50140R00FEEK500
MFR.Part #
ERC50140R00FEEK500
JLCPCB Part #
C3513775
Description
-65℃~+175℃ 100mW 140Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS