ERC50135K00DHEK500
MFR.Part #
ERC50135K00DHEK500
JLCPCB Part #
C3519374
Description
-65℃~+175℃ 100mW 135kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS