ERC50130K00DHEK500
MFR.Part #
ERC50130K00DHEK500
JLCPCB Part #
C3379768
Description
-65℃~+175℃ 100mW 130kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS