ERC50120R00DKEK500
MFR.Part #
ERC50120R00DKEK500
JLCPCB Part #
C3470408
Description
-65℃~+175℃ 100mW 120Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS