CRMA1210AF120KDKEF
MFR.Part #
CRMA1210AF120KDKEF
JLCPCB Part #
C20344646
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 350mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS