ERC5011R800FEEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5011R800FEEK500
JLCPCB Part #
C3374918
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 11.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS