DZ23C47-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C47-E3-08
JLCPCB Part #
C6189094
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@35V 100Ω 300mW 47V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS