DZ23C30-E3-18
MFR.Part #
DZ23C30-E3-18
JLCPCB Part #
C6234323
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@22.5V 300mW 30V 80Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS