DZ23C18-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C18-E3-18
JLCPCB Part #
C7178373
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100nA@14V 17.1V~18.9V 170Ω 18V 300mW 50Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS