DZ23C16-HE3-08
MFR.Part #
DZ23C16-HE3-08
JLCPCB Part #
C6028587
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@12V 16V 300mW 40Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS