D682M25Z5UF6UJ5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D682M25Z5UF6UJ5R
JLCPCB Part #
C1624283
Package
Plugin,P=5mm
Description
50V 5mm 6.5mm 6.8nF Z5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS